O nás

Jsme dvoutřídní MŠ v obci Topolná. Škola byla postavena v 80. letech a v 90. letech prošla celkovou rekonstrukcí, při které se budova zastřešila a nad částí byly vystaveny nájemní byty.

MŠ je umístěna v klidné části obce, kolem je velká školní zahrada.Budova je postavena za tří samostatných pavilonů, které jsou spojeny prosklenou chodbou. V jednom pavilonu byla zřízena školní jídelna pro děti z místní ZŠ.

Každý pavilon má své zázemí tj., šatnu, přípravnu jídla, soc. zařízení a prostornou třídu, která je rozdělena na dvě části. V jedné jsou umístěny stoly a slouží ke stolování a ke klidným hrám, v druhé části je koberec a slouží k pohybovým činnostem , odpočinku a hrám.

Z každé třídy se dá přes terasu přejít na školní zahradu.Na zahradě jsou pískoviště, průlezky, dřevěný domeček. Pokud to počasí dovolí, je zahrada využívána co nejvíce.

Škola má svou vlastní kuchyň, kde se vaří i pro děti ze ZŠ a další strávníky.

Počet tříd : 2

Rozdělení dětí do tříd : homogenně podle věku

Cena školného : 300 Kč za dítě na měsíc při celodenní docházce

Cena stravného :

Kdo se o vaše děti postará :

Kalabusová Radka – Medvídkov

Foltýnová Klára – Medvídkov

Kaňovská Marcela – Lišákov

Šimková Dagmar – Lišákov

O čistotu na MŠ se nám postará – Sekaninová Marie

Uvaří pro nás :

Vojtášková Jarmila